TURQUOISE HORIZON FELSEFESI

Turquoise Horizon'un misyonu, hedeflerine ulaşmak ve hayatlarını zenginleştirmek isteyen danışanlarımıza bireysel olarak uyarlanmış çözümleri ve mevcut en iyi hizmetleri sunarak sürekli olarak destek olmaktır. Turquoise Horizon olarak kültürler arası bir köprü görevi üstleniyoruz. Turquoise Horizon'ın temel değerleri, müşterilerimizin farklılıklarını göz önüne alarak, saygı duyarak ve değer vererek uzun vadeli bir güven ilişkisi kurmaya dayanmaktadır.

HİKAYEMİZ

Turquoise Horizon, 2015 yılında Houston, TX'da yurtdışında eğitim görmek isteyen bireylere yüksek kaliteli ve profesyonel danışmanlık sağlamak amacıyla kurulmuştur. O günden beri danışmanlık kapsamımız  tercüme, mütercimlik hizmetleri ve Bilişim Teknolojisi danışmanlığına kadar genişledi. Turquoise Horizon ailesine katılan HomeStayHouston ile artık aile yanı konaklama hizmetleri de sunuyoruz. Turquoise Horizon artık ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya'daki üniversiteler, kolejler, dil okulları dahil 700'den fazla eğitim kurumunu temsil ediyor.

KURUCUMUZ ELİF ANSARİ İLE TANIŞIN

Elif İçin Turquoise Horizon


Turquoise Horizon'ı diğer danışmanlık firmalarından farklı kılan özelliği, tutkuları, özverileri ve anlayışlarıyla müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli gelişmeye çalışan, son derece profesyonel ve bilgili bireylerden oluşan global ekibidir.
Turquoise Horizon'ın müşteri ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde anlama konusunda kanıtlanmış becerisi ve ayrıca kişiye özel çözümler sunmadaki çabukluğu ile sektördeki derin bilgisi ve uzmanlığını birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunabileceğine inanıyoruz.Ekibimiz adına sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz...

Elif Hakkında


Elif, Türkiye'de Seyahat İşletmeciliği eğitimi aldı. Macaristan'da Konaklama İşletmeciliği ve İkram Hizmetleri eğitimi almak için Öğrenci Değişim Programına katıldı. Eğitim ve dünyayı gezme  tutkusu onu iş ve seyahat programıyla ABD'ye yönlendirdi. Yurtdışında eğitim almanın heyecanını ve zorluklarını bizzat deneyimleyen Elif, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin yurt dışında eğitim hayallerini kendi gözlemlediği zorluklar olmadan gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için Turquoise Horizon'ı kurdu.